Prekių nėra
HLJ6010DWRE1 3
| Ekrano tipas | LCD |
| Sąsaja | USB 2.0 |
| Jutiklinis ekranas | Taip |
| Maksimali Raiška | 1200 x 4800 tašk./col. |
| Spausdinimo technologija | Inkjet |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 19.70 kg |
| Gross weight | 22.60 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Matmenys (P x G x A) | 681 x 561 x 493 mm |
| Kitos savybės | Printer functions: N-up printing, watermark printing, booklet printing, poster printing, ID printing, print profiles |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HL-J6010DW |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | Taip |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 10 (32 and 64 bit editions) Windows 8 (32 and 64 bit editions), Windows 7 (32 and 64 bit editions), Windows Server 2019, 2016, 2012, 2012R2 and 2008R2 Windows Server 2008 (32 and 64 bit editions) |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | macOS 10.14.6/10.15.x/11 |
| Palaikoma „Linux“ operacinė sistema | Linux CUPS, LPD/LPRng (i686 and x86_64) |
| Funkcijos | |
| Įrenginio jungtis | Wired and Wireless |
| Spausdinimas | Colour |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 30 atv./per min. |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A3 |
| Standartinė išvesties talpa | 50 lapai |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Standartinė įvesties galia | 250 lapai |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Kopijavimas | No |
| Daugiafunkcio dėklo talpa | 100 lapai |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.19 m³ |
| Tare weight (kg) | 2.90 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 2320.00 g |
| Plastic (No PET) | 580.00 g |
| Palette Qty | 9 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 561.00 mm |
| Gross height (mm) | 493.00 mm |
| Gross width (mm) | 681.00 mm |
| Producer | Brother |