Prekių nėra
TD2125NWBXX1 3
| Sąsaja | USB, Wired network (10/100BASE-TX), Wirelesss network (IEEE802.11b/g/n 2.4 GHz Wireless Direct IEEE802.11g/n 2.4 GHz) |
| Spausdinimo greitis | 152 mm/sek. |
| Spausdinimo technologija | Thermal |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.34 kg |
| Gross weight | 2.64 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | TD-2125NWB |
| „Bluetooth“ | Taip |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | No |
| Gaminio tipas | Label Printer |
| Spausdinimo raiška (juodai, standartine kokybe) | 203 tašk./col. |
| Spausdinimas | Mono |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 283.00 mm |
| Gross height (mm) | 226.00 mm |
| Gross width (mm) | 181.00 mm |
| Producer | Brother |