Prekių nėra
PTP950NWZW1 3
| Sąsaja | USB |
| Spausdinimo technologija | Thermal transfer |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 2.02 kg |
| Gross weight | 2.9 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PTP950NW |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | Taip |
| Gaminio tipas | PC Professional label printer |
| Spausdinimo raiška (juodai, standartine kokybe) | 360 x 720 tašk./col. |
| Spausdinimas | Mono |
| Ruošinio tipas | Label, Fabric Tape, Flexible Tape, Iron-on Tape, Non-laminated Tape, High Grade Tape |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Spausdinimo kasečių skaičius | 1 |
| Volume (m3) | 0.014748104 m³ |
| Paper/Pasteboard | 792 g |
| Plastic (No PET) | 88 g |
| Palette Qty | 59 dalių |
| Gross depth (mm) | 266 mm |
| Gross height (mm) | 332 mm |
| Gross width (mm) | 167 mm |
| Producer | Brother |