Prekių nėra
PTP750WZW1 3
| Maitinimas | AA x 6 pcs (LR03, HR03) batteries W |
| Gylis | 15.2 cm |
| Spalva | Black |
| Svoris | 800 g |
| Plotis | 7.8 cm |
| Aukštis | 14.3 cm |
| Spausdinimo greitis | 30 mm/sek. |
| Maksimali Raiška | 180 x 180 DPI |
| Tipas | Labelling machine |
| Spausdinimo technologija | Thermal |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.24 kg |
| Gross weight | 1.6 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x G x A) | 78 x 152 x 143 mm mm |
| Kitos savybės | Tape colour detection Sequential numbering Cable marking function Auto power off |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PT-P750W |
| Baterijos technologija | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Kabeliai pridėti | USB |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Siejama programinė įranga | P-touch Editor Lite |
| „Energy Star“ sertifikatas | Taip |
| AC adapteris pridėtas | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | No |
| Ryšio technologija | Wired & Wireless |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | Windows 7 Home Basic |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | Mac OS X 10.7 Lion, |
| Palaikomi vaizdo formatai | BMP, JPG, TIF |
| Gaminio tipas | Label Printer |
| USB 2.0 prievadų kiekis | 1 |
| Greito pradėjimo vadovas | Taip |
| Akumuliatoriaus tipas | BA-E001 |
| Kalbų palaikymas | English, German, French, Spanish, Portuguese, Italian, Dutch, Danish, Norwegian, Swedish, Finnish, Hungarian, Czech, Polish, Romanian, Slovenian, Slovakian, Croation, Turkish, Brazilian Portuguese |
| Maitinimo tipas | AA x 6 pcs (LR03, HR03) batteries |
| Krepšys nešiojimui | Taip |
| Automatinis išjungimas | Taip |
| Juostos plotis | 24 mm (3.5mm,6mm,9mm,12mm,18mm,24mm) TZe Tape mm |
| Spausdinimas | Mono |
| Maksimalus etiketės plotis | 2.4 cm |
| Juostos tipas | HSE/TZe |
| Maksimalus etiketės ilgis | 1000 m |
| Etikečių formatų skaičius | 1-5000 |
| Automatinis peilis | Taip |
| Įdiegti brūkšniniai kodai | AZTECCODE, CODABAR ( |
| Maksimalus ISO A serijos popieriaus dydis | Other |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Maksimalus spausdinimo plotas | 2.4 cm |
| Šriftų skaičius | 12 |
| Juostos pjovimas | Automatic |
| Vertikalus spausdinimas | Taip |
| Kadrų skaičius | 154 |
| Maksimalus spausdinimo aukštis | 1.8 cm |
| Etiketės tipas | 3.5, 6, 9, 12, 18, 2 |
| Etiketės dydis | 154 |
| Plaukų kirpimo mašinėlės plotis | Full and half, Auto mm |
| Packing quantity | 3 dalių |
| Volume (m3) | 0.009041625 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.36 kg |
| WEEE tax | No |
| Gross depth master carton | 415 mm |
| Gross width master carton | 250 mm |
| Gross height master carton | 295 mm |
| Net weight master carton | 4.8 kg |
| Tare weight master carton | 0.52 kg |
| Paper/Pasteboard | 585.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Palette Qty | 168 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 235 mm |
| Gross height (mm) | 285 mm |
| Gross width (mm) | 135 mm |
| Producer | Brother |