Prekių nėra
PTP710BTXG1 3
| Sąsaja | Bluetooth |
| Spausdinimo technologija | Thermal |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.421 kg |
| Gross weight | 1.021 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PT-P710BT |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | No |
| Gaminio tipas | Label Printer |
| Spausdinimas | Mono |
| Ruošinio tipas | Uses P-touch TZe tapes up to 24mm (~1 inch) wide |
| Spausdinimo spalvos | Black |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Spausdinimo kasečių skaičius | 1 |
| Packing quantity | 3 dalių |
| Volume (m3) | 0.00403221 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 305 mm |
| Gross width master carton | 210 mm |
| Gross height master carton | 230 mm |
| Net weight master carton | 3.063 kg |
| Tare weight master carton | 0.25 kg |
| Paper/Pasteboard | 585.00 g |
| Plastic (No PET) | 15 g |
| Palette Qty | 351 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 195 mm |
| Gross height (mm) | 211 mm |
| Gross width (mm) | 98 mm |
| Producer | Brother |