Prekių nėra
PTP710BTHZ1 3
| Spausdinimo technologija | Thermal |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 1.011 kg |
| Gross weight | 1.026 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Kitos savybės | Maximum print speed 20mm per second |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PT-P710BTH |
| „Bluetooth“ | Taip |
| „Bluetooth“ versija | SPP(Serial Port Profile) |
| Belaidis ryšys | No |
| Eterneto vietinis tinklas | No |
| Gaminio tipas | Label Printer |
| Spausdinimo raiška (juodai, standartine kokybe) | 180 DPI |
| Spausdinimas | Mono |
| Ruošinio tipas | BDE-1J044-076-040 Die-Cut Labels: 76mm x 44mm, 70 labels |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Packing quantity | 1 dalių |
| Volume (m3) | 0.0037905 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.015 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 305 mm |
| Gross width master carton | 205 mm |
| Gross height master carton | 225 mm |
| Net weight master carton | 3.078 kg |
| Tare weight master carton | 0.239 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Palette Qty | 456 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 190 mm |
| Gross height (mm) | 210 mm |
| Gross width (mm) | 95 mm |
| Producer | Brother |