Prekių nėra
PTD610BTVPZW1 3
| Sąsaja | Bluetooth, Micro USB version 2.0 |
| Spausdinimo technologija | Thermal |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 3.10 kg |
| Gross weight | 3.44 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | PC or Mac OS® systems direct connection and Bluetooth connection via P-touch Design&Print 2 mobile app Label Maker Design: Desktop |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PT-D610BT |
| Belaidis ryšys | No |
| Eterneto vietinis tinklas | No |
| Gaminio tipas | Label Printer |
| Spausdinimo raiška (juodai, standartine kokybe) | 180 DPI |
| Spausdinimas | Mono |
| Ruošinio tipas | TZe Tape |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 302 mm |
| Gross width master carton | 208 mm |
| Gross height master carton | 200 mm |
| Net weight master carton | 0.384 kg |
| Tare weight master carton | 0.214 kg |
| Paper/Pasteboard | 250.00 g |
| Plastic (No PET) | 90.00 g |
| Palette Qty | 57 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 340.00 mm |
| Gross height (mm) | 320.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Producer | Brother |