Prekių nėra
HLL2445DWRE1 3
| Ekrano tipas | LCD |
| Sąsaja | Hi-Speed USB 2.0 |
| Jutiklinis ekranas | No |
| Maksimali Raiška | 1200 x 1200 DPI |
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 7.1 kg |
| Gross weight | 8.2 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Matmenys (P x G x A) | 356x360x183 mm |
| Kitos savybės | Wi-Fi Direct Fast Ethernet (10Base-T/100Base-TX) |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | HL-L2445DW |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Eterneto vietinis tinklas | Taip |
| Funkcijos | |
| Įrenginio jungtis | Wired network, Wireless, USB |
| Spausdinimas | Mono |
| Spausdinimo greitis (ISO/IEC 24734) viensp. | 32 atv./per min. |
| Maksimalus spausdinimo dydis | A4 |
| Standartinė išvesties talpa | 150 lapai |
| Faksogramos siuntimas | No |
| Standartinė įvesties galia | 250 lapai |
| Dvipusio spausdinimo funkcijos | Taip |
| Kopijavimas | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.064332126 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.1 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 900 g |
| Plastic (No PET) | 200 g |
| Palette Qty | 24 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 438 mm |
| Gross height (mm) | 519 mm |
| Gross width (mm) | 283 mm |
| Producer | Brother |