Prekių nėra
BP2300W 3
| Spausdinimo technologija | Laser |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 4.80 kg |
| Gross weight | 6.30 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | BP2300W |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Gaminio tipas | Printer |
| Spausdinimas | Mono |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.50 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Palette Qty | 65 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 337.00 mm |
| Gross height (mm) | 179.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Producer | Pantum |