Prekių nėra
C11CL77301A1 3
| Spausdinimo technologija | Ink-jet |
| Warranty | 12 mėn. |
| Net weight | 129.00 kg |
| Gross weight | 134.00 kg |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | SureColor G6000 bundeled with Fiery Digital Factory Epson Production Edition |
| Gaminio tipas | Printer |
| Spausdinimas | Colour |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 1.63 m³ |
| Tare weight (kg) | 5.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 1000.00 g |
| Palette Qty | 1 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 800.00 mm |
| Gross height (mm) | 1200.00 mm |
| Gross width (mm) | 1700.00 mm |
| Producer | Epson |