Prekių nėra
DTXM/256GB 3
| Medžiaga | Metal, Plastic |
| Suderinamumas | Linux 2.6.x or later, Google Chrome OS, Windows 8.1, Windows 10, Apple macOS 10.14.x or later, Windows 11 |
| Warranty | 5 metai |
| Net weight | 0.008 kg |
| Gross weight | 0.018 kg |
| Gaminio spalva | Black/Teal |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DataTraveler Exodia |
| Gamintojo prekės serija | USB Flash Drive |
| Talpumas | 256 GB |
| Sąsajos tipas | USB 3.2 Gen 1 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00011845 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 3.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 14588 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 103 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |