Prekių nėra
DTDUO3CG3/128GB 3
| Medžiaga | Metal |
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gaminio spalva | Purple |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DT Micro Duo 3C |
| Gamintojo prekės serija | DataTraveler |
| Talpumas | 128 GB |
| Sąsajos tipas | USB Type-C and Type-A |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Palette Qty | 41667 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 30.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |