Prekių nėra
DT70/256GB 3
| Suderinamumas | Windows 11/10/8.1, macOS (v. 10.15.x +), Linux (v. 4.4.x +), Chrome OS |
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DataTraveler 70 |
| Gamintojo prekės serija | USB Flash Drive |
| Talpumas | 256 GB |
| Sąsajos tipas | USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Palette Qty | 14877 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 101.00 mm |
| Gross height (mm) | 115.00 mm |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |