Prekių nėra
MUF-256BE4/APC 3
| Medžiaga | Metal |
| Specialios funkcijos | Interface - USB 3.1 Gen 1 (backward compatible with USB 3.0/2.0) |
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.009 kg |
| Gross weight | 0.025 kg |
| Gaminio spalva | Grey |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MUF-256BE4/APC |
| Gamintojo prekės serija | BAR Plus |
| Talpumas | 256 GB |
| Sąsajos tipas | USB 3.1 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.000152 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.016 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 15 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| PET | 7.00 g |
| Palette Qty | 5684 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 10 mm |
| Gross height (mm) | 152 mm |
| Gross width (mm) | 100 mm |
| Producer | Samsung |