Prekių nėra
DTKN/256GB 3
| Medžiaga | Metal |
| Atminties talpa | 256GB ml |
| Svoris | 4 g |
| Suderinamumas | Windows 10/8.1/8, Mac OS 10.10.X and above, Linux 2.6.X and above, Chrome OS |
| Tipas | USB Flash |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.013 kg |
| Gross weight | 0.014 kg |
| Gaminio spalva | Silver |
| Matmenys (P x G x A) | 39 x 12.6 x 4.9 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DataTraveler Kyson |
| Gamintojo prekės serija | USB Flash Drive |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0-60 °C |
| Talpumas | 256 GB |
| Sąsajos tipas | Type-A USB 3.2 Gen 1 |
| USB prievadas | Type-A USB 3.2 Gen 1 (USB 3.1, USB 3.0, USB 2.0 compatible) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00005865 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.001 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 175.00 mm |
| Gross width master carton | 127.00 mm |
| Gross height master carton | 88.00 mm |
| Net weight master carton | 0.30 kg |
| Tare weight master carton | 0.25 kg |
| Paper/Pasteboard | 1 g |
| Palette Qty | 29463 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 5 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 102 mm |
| Producer | Kingston |