Prekių nėra
DTMC3G2/128GB 3
| Medžiaga | Metal |
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.02 kg |
| Gross weight | 0.07 kg |
| Gaminio spalva | Silver |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DataTraveler micro |
| Gamintojo prekės serija | USB 3.2 flash Drive |
| Talpumas | 128 GB |
| Sąsajos tipas | USB 3.2 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 14286 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 35.00 mm |
| Gross height (mm) | 7.00 mm |
| Gross width (mm) | 16.00 mm |
| Producer | Kingston |