Prekių nėra
DT70/128GB 3
| Suderinamumas | Windows10, 8.1, 8, Mac OS (v.10.10.x +), Linux (v. 2.6.x +), Chrome OS |
| Rašymo greitis | 900 MB/s |
| Skaitymo greitis | 1000 MB/s |
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.011 kg |
| Gross weight | 0.016 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DataTraveler 70 |
| Gamintojo prekės serija | USB Flash Drive |
| Talpumas | 128 GB |
| Sąsajos tipas | USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00011615 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 4.00 g |
| Plastic (No PET) | 1.00 g |
| Palette Qty | 14877 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 101 mm |
| Gross height (mm) | 115 mm |
| Gross width (mm) | 10 mm |
| Producer | Kingston |