Prekių nėra
MUF-256DA/APC 3
| Suderinamumas | Backward compatible with USB 3.0/2.0 |
| Skaitymo greitis | 400 MB/s |
| Warranty | 60 mėn. |
| Net weight | 0.01 kg |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Gaminio spalva | Blue |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MUF-256DA/APC |
| Gamintojo prekės serija | USB Flash Drive |
| Talpumas | 256 GB |
| Sąsajos tipas | USB 3.2 Gen 1 Type-C |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 6.00 g |
| Plastic (No PET) | 5.00 g |
| Palette Qty | 18947 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 6.00 mm |
| Gross height (mm) | 152.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Producer | Samsung |