Prekių nėra
442N75300001 3
| Ekranas | 1920 x 1080 |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.07 kg |
| Gross weight | 0.262 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | MiVue J20 |
| Gamintojo prekės serija | Full HD 1080P Wi-Fi Dash Cam |
| „Bluetooth“ | No |
| Suderinamos atminties kortelės | Micro SD card up to 128 GB |
| GPS (palydovinis) | No |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00084375 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.192 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 150 g |
| Plastic (No PET) | 42 g |
| Palette Qty | 1024 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150 mm |
| Gross height (mm) | 45 mm |
| Gross width (mm) | 125 mm |
| Žemėlapis pridėtas | No |
| Producer | Mio |