Prekių nėra
GV-R9070XTGAMING OC-16GD 3
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.56 kg |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.48 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Palette Qty | 364 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 330.00 mm |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Producer | Gigabyte |