Prekių nėra
90YV0LG3-M0NA00 3
| Grafikos procesorius | Radeon RX 9060 XT |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.60 kg |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Dual Radeon RX 9060 XT 16GB GDDR6 |
| Sąsajos tipas | PCI Express 5.0 |
| HDMI prievadų kiekis | 1 |
| Diskrečiosios grafikos adapterio atmintis | 16 GB |
| 'DisplayPort' prievadų skaičius | 2 |
| Grafikos procesoriaus šeima | AMD |
| Grafikos adapterio atminties tipas | GDDR6 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 320.00 g |
| Plastic (No PET) | 80.00 g |
| Palette Qty | 727 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 49.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 202.00 mm |
| Producer | Asus |