Prekių nėra
Tapo C100 3
| Features | Remote Control, Two-Way Audio, Sharing to Social Medias, Voice Control (Works with Google Assistant), Local Storage through microSD Card (not included), Tapo App, Night Vision |
| Maksimali vaizdo raiška | 1080 pikseliai |
| Korpuso tipas | Cube |
| Objektyvo tipas | 3.3mm/F/2.0 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.178 kg |
| Gross weight | 0.278 kg |
| Apsaugos funkcijos | Privacy Mode, Sound and Light Alarm, Motion Detection and Notifications |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tapo C100 |
| Gamintojo prekės serija | Home Security Wi-Fi Camera |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 128 GB |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | 802.11 b/g/n |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264 |
| Maitinimas per eternetą (PoE) | No |
| Audio in/out | Taip |
| Max IR distance | 9.14 m |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.001755 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 985 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 65 mm |
| Gross height (mm) | 150 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Kameros tipas | Indoor |
| Producer | TP-LINK |