Prekių nėra
VIGI C240(4mm) 3
| Maksimali vaizdo raiška | 2560 x 1440 pikseliai |
| Galingumas | 12V DC: Max 5.4 W |
| Korpuso tipas | Dome |
| Sensors | 1/3” Progressive Scan CMOS |
| Objektyvo tipas | 4mm |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.20 kg |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Apsaugos funkcijos | IP67, IK10 |
| Kitos savybės | Obtain 24-hour color details, even in pitch-black conditions, with its large-aperture lens, high-sensitivity sensor, and attached supplemental lights. Digital Noise Reduction 3D DNR |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | VIGI C240 |
| Gamintojo prekės serija | Full-Color Dome Network Camera |
| Atminties lizdai | MicroSD, max. 256 GB |
| Darbo temperatūra (T-T) | -30–60 °C |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Megapikseliai | 4 MP |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Platus dinaminis diapazonas (WDR) | DWDR |
| Max IR distance | 30m |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 244 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 193.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 153.00 mm |
| Package content | VIGI Network Camera Waterproof Cable Attachments Mounting Accessories |
| Kameros tipas | Indoor/Outdoor |
| Producer | TP-LINK |