Prekių nėra
CSEB33MP 3
| Korpuso tipas | Bullet |
| Objektyvo tipas | 2.8 mm/F2.0 |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.40 kg |
| Gross weight | 0.87 kg |
| Apsaugos funkcijos | IP66 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS-EB3 |
| Gamintojo prekės serija | IP camera |
| Akumuliatoriaus talpa | 5200 mAh |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 256GB |
| Akumuliatoriaus tipas | Rechargeable battery |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264, H.265 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.47 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Palette Qty | 424 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 105.00 mm |
| Gross height (mm) | 185.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Kameros tipas | Indoor/Outdoor |
| Producer | EZVIZ |