Prekių nėra
WC510WAB2K02B 3
| Video Frame rate | Mainstream: 2fps - 30fps (default: 20fps) Substream: 4fps - 15fps (default: 10fps) |
| Audio | Built-in microphone |
| Maksimali vaizdo raiška | 2560 x 1920 pikseliai |
| Maksimali Raiška | 2560 x 1920 pikseliai |
| Korpuso tipas | Bullet |
| Objektyvo tipas | 4.0mm fixed |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.00 kg |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Apsaugos funkcijos | IP66 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | W320 |
| Gamintojo prekės serija | WiFi Security Camera with Smart Detection |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 256 GB |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Belaidžio ryšio standartai | IEEE 802.11a/b/g/n 2.4GHz/5GHz |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Megapikseliai | 5 MP |
| Techniniai parametrai | Person/Vehicle Detection Audio Recording Super Clear Night Vision Time Lapse |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264 |
| Apsisukimas | Field of View: Horizontal: 80° and Vertical: 42° ° |
| Max IR distance | 30 meters |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 220 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 630.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 505.00 mm |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Producer | Reolink |