Prekių nėra
BWC2K06SP 3
| Audio | Two-way audio |
| Maksimali vaizdo raiška | 2304x1296 pikseliai |
| Korpuso tipas | Bullet |
| Objektyvo tipas | f 4mm,F 2.0 |
| Motion Detection | Taip |
| Video compression | H.264/H.265 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.21 kg |
| Gross weight | 0.31 kg |
| Apsaugos funkcijos | IP65 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Argus Series B310 with Solar Panel |
| Gamintojo prekės serija | Wireless Solar & Battery Powered Security Camera with Smart Detection, 3W |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 128GB |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Įmontuoti garsiakalbiai | Taip |
| Akumuliatoriaus tipas | 6000mAh rechargeable battery |
| Maitinimo tipas | Solar & Battery Powered |
| Matymo kampas | Diagonal: 115° Horizontal: 88° Vertical: 50° ° |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Techniniai parametrai | Two-way audio PIR detection Motion detection Person detection Vehicle detection Animal detection Spotlight Night Vision Smart Alerts Timelapse |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264/H.265 |
| Audio in/out | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.07 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 13 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 535.00 mm |
| Gross height (mm) | 250.00 mm |
| Gross width (mm) | 510.00 mm |
| Infrared night vision | Up to 10 m |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Producer | Reolink |
| Neperpučiamas | Taip |