Prekių nėra
KIPSDE2C400MWG4GF28 3
| Maksimali vaizdo raiška | 2560 x 1440 pikseliai |
| Korpuso tipas | PTZ |
| Objektyvo tipas | Fixed |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.60 kg |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Apsaugos funkcijos | IP66 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-2DE2C400MWG-4G |
| Gamintojo prekės serija | Smart Hybrid-light 4G PT Network Camera |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 512 GB |
| Megapikseliai | 4 MP |
| Max IR distance | Up to 30 m |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 270.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Palette Qty | 188 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross width (mm) | 178.00 mm |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Producer | Hikvision |