Prekių nėra
PC843AD4K01 3
| Maksimali vaizdo raiška | 3840 x 2160 pikseliai |
| Korpuso tipas | Dome |
| Objektyvo tipas | 2.7-13.5mm |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 13.44 kg |
| Gross weight | 14.64 kg |
| Apsaugos funkcijos | IP67 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P437 |
| Gamintojo prekės serija | 4K PoE IK10 Camera with 5X Optical Zoom |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 256 GB |
| Megapikseliai | 8 MP |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265 |
| Max IR distance | Up to 30 Meters |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.08 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Paper/Pasteboard | 1000.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 10 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 525.00 mm |
| Gross height (mm) | 435.00 mm |
| Gross width (mm) | 365.00 mm |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Producer | Reolink |