Prekių nėra
CSH6C3MPW1 3
| Maksimali vaizdo raiška | 2304 x 1296 pikseliai |
| Korpuso tipas | PTZ |
| Objektyvo tipas | 4mm |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.86 kg |
| Gross weight | 1.83 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Apsaugos funkcijos | IP20 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | CS-H6c (3MP,W1) |
| Gamintojo prekės serija | IP camera |
| Atminties lizdai | MicroSD, up to 512 GB |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264/H.265 |
| Max IR distance | Up to 10 m |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.97 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 776.00 g |
| Plastic (No PET) | 194.00 g |
| Palette Qty | 548 dalių |
| Type of battery | Battery |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 15.00 mm |
| Gross width (mm) | 111.00 mm |
| Kameros tipas | Indoor |
| Producer | EZVIZ |