Prekių nėra
Tapo C245D 3
| Maksimali vaizdo raiška | 2304 x 1296 pikseliai |
| Korpuso tipas | Dome |
| Objektyvo tipas | 3.1mm/F1.6 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.29 kg |
| Gross weight | 0.39 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Tapo C245D |
| Gamintojo prekės serija | Dual Lens Pan/Tilt Security Camera |
| Atminties lizdai | MicroSD Card up to 512 GB |
| Megapikseliai | 3 MP |
| Audio in/out | Taip |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 1975 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 83.00 mm |
| Gross height (mm) | 127.00 mm |
| Gross width (mm) | 83.00 mm |
| Kameros tipas | Indoor/Outdoor |
| Producer | TP-LINK |