Prekių nėra
SP2-B 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.32 kg |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Apsaugos funkcijos | IP65 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Solar Panel 2 |
| Gamintojo prekės serija | Solar charger for video cameras |
| Techniniai parametrai | Power 6V Type-C connector. Suitable for all Reolink rechargeable cameras Dimensions: 210.6 x 174.6 x 15.4 mm |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.004224 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.21 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Palette Qty | 303 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 240 mm |
| Gross height (mm) | 88 mm |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Producer | Reolink |