Prekių nėra
PC520AD2K01SO 3
| Maksimali vaizdo raiška | 2560 x 1920 pikseliai |
| Korpuso tipas | Dome |
| Objektyvo tipas | 2.8 mm |
| Warranty | 18 mėn. |
| Net weight | 0.69 kg |
| Gross weight | 0.79 kg |
| Saleout | DEMO |
| Apsaugos funkcijos | IP66 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | P324 |
| Gamintojo prekės serija | IP Camera with Accurate Person and Vehicle |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 256 GB |
| Megapikseliai | 5 MP |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264 |
| Max IR distance | 30 meters |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 15.00 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 140.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Producer | Reolink |
| SALE OUT. | Y |