Prekių nėra
KIP2CD1363G2LIUF28 3
| Maksimali vaizdo raiška | 3200 x 1800 pikseliai |
| Korpuso tipas | Dome |
| Objektyvo tipas | 2.8mm/4mm |
| Warranty | 36 mėn. |
| Net weight | 0.34 kg |
| Gross weight | 0.56 kg |
| Apsaugos funkcijos | IP67 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | DS-2CD1363G2-LIU |
| Gamintojo prekės serija | 6 MP Smart Hybrid Light Fixed Turret Network Camera |
| Atminties lizdai | microSD/microSDHC/microSDXC card, up to 256 GB |
| Megapikseliai | 6 MP |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.265+ |
| Max IR distance | Up to 30 m |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.22 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Palette Qty | 272 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 141.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Producer | Hikvision |