Prekių nėra
PCCX2K01SO 3
| Korpuso tipas | Bullet |
| Objektyvo tipas | 4mm/F1.0 |
| Warranty | 18 mėn. |
| Net weight | 0.73 kg |
| Gross weight | 0.93 kg |
| Saleout | DEMO |
| Apsaugos funkcijos | IP67 |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | ColorX Series P320X |
| Gamintojo prekės serija | 2K True Color Night Vision PoE Camera |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 256GB |
| Megapikseliai | 4 MP |
| Vaizdo įrašo glaudinimo formatai | H.264 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Palette Qty | 13.00 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 132.00 mm |
| Gross width (mm) | 105.00 mm |
| Kameros tipas | Outdoor |
| Producer | Reolink |