Prekių nėra
WCEZ8MP05PTAFW 3
| Maksimali vaizdo raiška | 3840 x 2160 pikseliai |
| Korpuso tipas | PTZ |
| Objektyvo tipas | 2.8-8mm/F1.6 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.28 kg |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Gaminio spalva | White |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | E Series E340 |
| Gamintojo prekės serija | 4K Dual-Band Wi-Fi 6 Indoor Camera with Auto Tracking |
| Atminties lizdai | Micro SD, Max. 512GB |
| Megapikseliai | 8 MP |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Palette Qty | 432 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Kameros tipas | Indoor |
| Producer | Reolink |