Prekių nėra
RZ19-05370100-R3M1 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.04 kg |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | Fixed L-shape mount Noise Cancellation |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Kiyo V2 |
| Gamintojo prekės serija | Webcam |
| Įmontuotas mikrofonas | Taip |
| Palaikomi vaizdo režimai | MJPEG up to 4K 30 FPS, 1080p 60 FPS, YUY2 up to 4K 15 FPS, 1080p 60 FPS, NV12 up to 4K 20 FPS, 1080p 60 FPS |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 75.00 g |
| Palette Qty | 4063 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 28.00 mm |
| Gross height (mm) | 155.00 mm |
| Gross width (mm) | 98.00 mm |
| Producer | Razer |