Prekių nėra
| Specialios funkcijos | Following the popular design of the Next Level Racing F-GT Lite, the GTLite is the perfect foldable GT position cockpit for users that have limited space but still demand a realistic and rigid racing solution. The innovative Next Level Racing Hubs provide |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 15.36 kg |
| Gross weight | 16.36 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | GTLITE |
| Gamintojo prekės serija | Racing Cockpit |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.09 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 9 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 770.00 mm |
| Gross height (mm) | 580.00 mm |
| Gross width (mm) | 205.00 mm |
| Producer | Next Level Racing |