Prekių nėra
RZ06-05210200-R3M1 3
| Spalva | White |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.25 kg |
| Gross weight | 0.62 kg |
| Gaminio šeima | Gaming Controller for Xbox Series X/S and PC |
| Kitos savybės | Anti-drift Hall Effect analog thumbsticks Wired Connection 4 Mouse Click Back Buttons 2 Claw Grip Bumpers |
| Gaminio pavadinimas | Wolverine V3 Tournament Edition |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 1000.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 167.00 g |
| Palette Qty | 64 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 512.00 mm |
| Gross height (mm) | 238.00 mm |
| Gross width (mm) | 222.00 mm |
| Producer | Razer |