Prekių nėra
| Specialios funkcijos | Reach new heights of performance and realism with Ferrari 488 GT3 Wheel Add-On. A brand-new product stemming from the collaboration between Thrustmaster and Ferrari, this wheel rim is a 1:1 scale replica of the wheel from the most successful racing car of |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 1.73 kg |
| Gross weight | 1.97 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Ferrari 488 GT3 Wheel Add-on WW |
| Palaikomos žaidimo platformos | PC, PS4, PS5, Xbox |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.24 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 190.00 g |
| Plastic (No PET) | 54.00 g |
| Palette Qty | 166 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 350.00 mm |
| Gross height (mm) | 258.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Producer | Thrustmaster |