Prekių nėra
RZ06-05460100-R3M1 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.35 kg |
| Gross weight | 0.46 kg |
| Gaminio šeima | Haptic USB C Controller for Phones, Mini Tablets and PC |
| Gaminio pavadinimas | Kishi V3 Pro |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| WEEE tax | No |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 2000 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 80.00 mm |
| Gross height (mm) | 120.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Producer | Razer |