Prekių nėra
RZ06-05580100-R3G1 3
| Specialios funkcijos | Battery life: Up to 36 hours 4 removable rear mouse click buttons & 2 claw grip bumpers Symmetrically arranged TMR analog sticks with replaceable caps |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.60 kg |
| Gross weight | 1.09 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Raiju V3 Pro for PS5 & PC |
| Gamintojo prekės serija | Gaming controller |
| Palaikomos žaidimo platformos | PlayStation 5 oder PC (ab Windows 11 64 Bit) |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.49 kg |
| WEEE tax | Taip |
| TI weight (kg) | 0.00 kg |
| Paper/Pasteboard | 235.00 g |
| Plastic (No PET) | 45.00 g |
| Palette Qty | 479 dalių |
| Type of battery | Accumulator |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Taip |
| Gross depth (mm) | 207.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 218.00 mm |
| Producer | Razer |