Prekių nėra
NLR-S009 3
| Net weight | 58.51 kg |
| Gross weight | 64.36 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 1380 x 1200 x 550 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NLR-S009 |
| Gamintojo prekės serija | Racing GTtrack Cockpit |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.373028448 m³ |
| Tare weight (kg) | 5.85 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 5000 g |
| Plastic (No PET) | 851 g |
| Palette Qty | 3 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 998 mm |
| Gross height (mm) | 599 mm |
| Gross width (mm) | 624 mm |
| Producer | Next Level Racing |