Prekių nėra
| Svoris | 465 g |
| Įrenginio sąsaja | USB 2.0 |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.47 kg |
| Gross weight | 1.04 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Kitos savybės | 8 x customizable LCD keys |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | 10GBD9901 |
| Gamintojo prekės serija | Stream Deck+ |
| Palaikomos žaidimo platformos | N/A |
| Packing quantity | 8.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.57 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Gross depth master carton | 556.00 mm |
| Gross width master carton | 362.00 mm |
| Gross height master carton | 196.00 mm |
| Net weight master carton | 9.25 kg |
| Tare weight master carton | 0.919 kg |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| PET | 25.00 g |
| Palette Qty | 344 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 136.00 mm |
| Gross height (mm) | 175.00 mm |
| Gross width (mm) | 175.00 mm |
| Producer | Elgato |