Prekių nėra
2960840 3
| Specialios funkcijos | The contactless H.E.A.R.T (HallEffect AccuRate Technology) system, with no potentiometers, gives the throttle quadrant an unlimited lifespan and ensures optimal precision during flight sessions |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 0.50 kg |
| Gross weight | 0.90 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 85x255x145 mm |
| Gamintojo prekės serija | Joystick TCA Quadrant Airbus Edition |
| Palaikomos žaidimo platformos | PC |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 380.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Palette Qty | 1111 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 235.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Producer | Thrustmaster |