Prekių nėra
| Specialios funkcijos | Introducing the Next Level Racing Wheel Stand 2.0. With over 10 years of customer feedback on the Next Level Racing Wheel Stand, we used our expertise to improve every aspect of our first-generation Wheel Stand. By introducing a robotic manufacturing proc |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 22 kg |
| Gross weight | 26.00 kg |
| Matmenys (P x G x A) | 575 x 925 x 785 mm |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Wheel Stand 2.0 |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.105028 m³ |
| Tare weight (kg) | 4 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Palette Qty | 10 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 220 mm |
| Gross height (mm) | 770 mm |
| Gross width (mm) | 620 mm |
| Producer | Next Level Racing |