Prekių nėra
4060466 3
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 2.07 kg |
| Gross weight | 2.33 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Steering Wheel Add-On Ferrari SF-25 Edition |
| Palaikomos žaidimo platformos | PS5, PS4 and PC |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.26 kg |
| WEEE tax | Taip |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Palette Qty | 36 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 404.00 mm |
| Gross height (mm) | 149.00 mm |
| Gross width (mm) | 400.00 mm |
| Producer | Thrustmaster |