Prekių nėra
NLR-S034 3
| Specialios funkcijos | Supported Height: 110cm–200cm or 3’7″–6’7″ Supported Max Waist Size: 40 inches Supported Max Weight: 130kg Compatible with wide range of wheels and pedals, including Thrustmaster, Logitech, Fanatec and Moza Racing |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 28.20 kg |
| Gross weight | 35.90 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NLR-S034 |
| Gamintojo prekės serija | Go Kart Plus |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.30 m³ |
| Tare weight (kg) | 7.70 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 7000.00 g |
| Plastic (No PET) | 700.00 g |
| Palette Qty | 3 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 890.00 mm |
| Gross height (mm) | 485.00 mm |
| Gross width (mm) | 690.00 mm |
| Producer | Next Level Racing |