Prekių nėra
| Specialios funkcijos | Power Source: 4A/115VAC/60Hz, 2A/230VAC/50Hz Power supply: 321W Max Weight on the product: 250 Kg |
| Svoris | 21.7 g |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 25.00 kg |
| Gross weight | 28.00 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Motion Platform |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.053872 m³ |
| Tare weight (kg) | 3.00 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 2500.00 g |
| Plastic (No PET) | 500.00 g |
| Palette Qty | 36 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 560 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross width (mm) | 260 mm |
| Producer | Next Level Racing |