Prekių nėra
NLR-A017 3
| Specialios funkcijos | Constructed with 5mm carbon steel with 84 adjustment option for multiple seating positions Compatible with most major side mount seats |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 6.50 kg |
| Gross weight | 7.50 kg |
| Gaminio spalva | Black |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | NLR-A017 |
| Gamintojo prekės serija | Universal Seat Brackets |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Palette Qty | 126 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 490.00 mm |
| Gross height (mm) | 140.00 mm |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Producer | Next Level Racing |