Prekių nėra
NLR-E013 3
| Specialios funkcijos | Supported Height: 120 cm to 195 cm Supported Max Weight: 150 kg |
| Warranty | 24 mėn. |
| Net weight | 6.00 kg |
| Gross weight | 6.50 kg |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | Elite Motion Adaptor Upgrade Kit |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Palette Qty | 62 dalių |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 505.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross width (mm) | 220.00 mm |
| Producer | Next Level Racing |